Ataşehir

Kalıcı Oje Sürme Eğitimi

Anasayfa » Mükemmel Kalıcı Oje Sürme Eğitimi

Kalıcı oje eğitimi, günümüzde güzellik ve kozmetik alanında sıkça tercih edilen eğitim türleri arasında yer alır. Lyuba Nail Akademi tırnak alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile teorik bilgi ve pratikte kendinizi geliştirebileceğiniz kalıcı oje eğitimi sunmaktadır. Kadınlar ojeyi, birbirinden farklı renk seçeneğiyle kıyafetlerine, mevsime ya da ruh hallerine göre tercih ederler. Oje, tırnakların daha bakımlı görünmesinin ve şıklığın bir parçası haline gelmiştir. Genellikle kadınlar tarafından kullanılsa da erkekler arasında da oje kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır.

Galeri

Ellerin yoğun olarak kullanıldığı bir işte çalışılıyorsa ya da ev içerisinde deterjan, çamaşır suyu gibi renk aşımını kolaylaştıran ürünlere maruz kalınıyorsa ojenin kullanım süresi oldukça kısadır. Normal oje bu gibi durumlarda 1 gün içerisinde çıkabilir. Ellerin yoğun olarak kullanılmadığı zamanlarda da oje çok kalıcı bir uygulama değildir. Bu yüzden kadınlar arasında daha uzun süre kalıcı olan kalıcı oje kullanımı yaygınlaşmıştır. Kullanıcıların düzenli olarak yaptırdığı kalıcı oje tırnak alanında yeni bir sektör oluşturmuştur.

Güzellik merkezlerinde profesyonel uygulayıcı ihtiyacı açığa çıkmıştır. Bununla birlikte kendi kendine bu alanda ilerlemek isteyen kişiler de eğitim arayışına girmiştir. Lyuba Nail Akademi’nin sunmuş olduğu kalıcı oje eğitimi İstanbul ve yakın çevre illerdeki kişilere hem bilgilendirici hem de uygulamaya dönük bir donanım elde edilmesini amaçlamaktadır. Kurs sonunda Lyuba Nail akademi tarafından oluşturulmuş eğitim bitirme sertifikası verilecektir.

Ne Dediler?
ilknur güler
ilknur güler
2022-12-10
Çok profesyonel ve tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir salon. Lyuba Hanım hiç üşenmeden saatlerce bir el üzerinde çalışıyor ve asla siz tamamiyle tatmin olmadan bırakmıyor.
Ece Köklü
Ece Köklü
2022-09-16
Spa kalitesinde, inanılmaz bilgili ve becerili uzman deneyimiyle, problemli tırnak iyileştirmesi, manikür, pedikür, kalıcı tırnak/oje süsleme hizmetlerinden (çok zor beğenen biri olarak) aşırı memnunum. Tertemizler, ayrıntıya özen gösteriyorlar ve salonda servis alırken birikimleriyle, kendinizi “doğru yerdeyim” kanaatine erdiren, donanımlı sohbetlerleriyle çok tatlılar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Yasemin
Yasemin
2022-08-26
Yabancısı olduğum semtte manikür pedikür arayışına girerken burdaki yorumlara dayanarak tercih ettiğim ve pişman olmadığım yer. Gerek Lyuba hanıma gerekse tırnaklarıma jel tırnak işlemini uygulayan Lena hanıma müşterilerine gösterdikleri ilgiden ve sağladıkları memnuniyetten ayrıca işindeki ciddiyet ve profesyonellikten ötürü burdan tekrar teşekkür ederim.
Neslihan Yalçınkaya
Neslihan Yalçınkaya
2022-08-13
Bu mekanı internetten keşif ettim ve çok memnun kaldım güler yüzleri ve profesyonel hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim pedikürden çok memnun kaldım.
Merve ATA
Merve ATA
2022-08-13
Çok memnun kaldık tavsiye ederim bence bu sektörde en iyiler 👏🏻🫶
Meryem Ekşi Erdil
Meryem Ekşi Erdil
2022-08-02
Tırnak yeme sorunumu luba hanım çözüyor. Ona çok teşekkür ederim. Her seferinde beni mutlu ederek yolluyor
ASLIHAN ATALAY
ASLIHAN ATALAY
2022-06-07
İlk deneyimimdi, benden önceki kişiler gibi güzel bi geri bildirim bırakacağımı umarak gittim ve aşırı memnun kaldım. Hem alakaları, hem profesyonellikleri, hızları, bebekli bir misafir olmama rağmen anlayışları için hem Lena hem de Luba hanıma çok teşekkür ederim 🙏🏼♥️ jel tırnak ve manikür yaptırdım, bir sonraki ziyaretimi de batık tırnak tedavisi için alacağım 🥰 iyi ki sizi buldum yahu 🥳🥳
Tülin BULUR
Tülin BULUR
2022-04-04
Aldığım tüm hizmetlerde çok memnun kaldığım işletme 🙏 Lyuba hanım gerçekten çok profesyonel ve işinde gerçekten uzman.. özellikle medikal pedikür konusunda çok memnunum. Batık tırnakların gerçekten artık hiç batmıyor 😅 Ellerimiz ve ayaklarımız ona emanet 🥳
Naciye Akkaya
Naciye Akkaya
2022-03-12
Çok memnunum, hem güler yüzlüler hem profesyonel. Gözünüz kapalı guvenip gidebilirsiniz! Teşekkürler luba!

Kalıcı Oje Nedir?

Ne yazık ki kozmetik marketlerde satılan ojelerin kullanım süresi oldukça kısadır. Ellerin yoğun bir şekilde kullanılması, sıkça suya ya da temizlik malzemelerine temas etmesi, yazın denize ya da havuza girme gibi durumlar ojelerin hemen bozulmasına neden olur. Kalıcı oje uygulaması ise burada karşımıza çıkar. Kalıcı oje, normal sürülen ojelere göre daha kalıcıdır. Sürekli düzeltme ya da yenileme yapmaya gerek kalmadan 2 hafta ile 1 ay arası kullanıma sahiptir. İstenilen renk ve şekil seçimi ile yapılabilir. Kalıcı oje üzerine yapılan nail art uygulaması ile kişiye özel şekil ve desenler oluşturulabilir. Öncesinde kuru manikür işlemi uygulanır. Tırnaklar ölü deriden arındırıldıktan sonra şekil verilir. Badem, kare ve oval en çok tercih edilen tırnak şekilleri arasındadır. Şekil verdikten sonra tırnak yüzeyi de parlatılır.

Kalıcı ojenin daha pürüzsüz olması ve daha kalıcı hale gelmesi için oje bazı uygulanır. Sürülen oje bazı Uv/Led lamba ile sabitlenir. Kalıcı oje uygulamasına geçilir. Aynı zamanda protez tırnak yaptıran kişiler için de yine protez üzerinde kalıcı oje uygulaması yapılabilir.  Bütün bu işlemleri gerçekleştirebilmek için profesyonel bir eğitim almak gerekir. Kullanıcı memnuniyeti ve hijyeni de oldukça önemlidir. Kullanıcılar kendilerini bilgili kişilere emanet etmek ister. Lyuba Nail Akademi’nin kalıcı oje kursu İstanbul ve çevresinde ikamet eden, bu konu hakkında eğitim arayışı olan kişiler ya da güzellik merkezlerinde çalışmak isteyen kişiler için kaçırılmaması gereken bir eğitimdir. Teorik ve pratik eğitimin bir arada olduğu kurs çalışma hayatında rahatlıkla uygulama yapmanıza imkan sağlar.

İlgili Yazılar

Lyuba Nail Akademi Kalıcı Oje Eğitimi İçeriği 

Lyuba Nail Akademi kalıcı oje eğitimi için içerisinde birden fazla konu yer alan bir eğitim programı geliştirmiştir. Kalıcı oje eğitimi:

  • Müşteri karşılama ve uğurlama,
  • Kalıcı oje işlemini gerçekleştirmek için salon hazırlığı ve hijyenin sağlanması,
  • İşlem sırasında karşılaşılabilecek durumlar,
  • Kalıcı ojeye hazırlık aşamaları,
  • Kalıcı oje yapımında kullanılacak malzemeler
  • Kalıcı oje teknikleri,
  • İşlem sırasında ve sonrasında dikkat edilecek oje sürme kuralları ile ilgili bilgileri içermektedir.

Katılımcılara kurs sonunda Lyuba Nail Akademi tarafından hazırlanmış eğitim bitirme sertifikası verilecektir.

Lyuba Nail Akademi Kalıcı Oje Eğitimi Fiyatları

Lyuba Nail Akademi, kendi bünyesinde gerçekleştireceği kalıcı oje eğitimi içeriğini teorikte ve pratikte kazanım elde edilecek şekilde tasarlamıştır. Kurs içeriği yalnızca kalıcı oje eğitimini barındırmaz, uygulama yapılacak farklı işlemleri ya da çalışma hayatı süresince kişilere yardımcı olacak konuları da barındırır. Bünyesinde birden fazla eğitimi bulunduran Lyuba Nail Akademi, fiyatları eğitim içeriklerine göre belirlemektedir. Bu eğitimler birbiriyle bağlantılı eğitimlerdir. Kalıcı oje kurs fiyatları, merkezde bulununan işlemler ve diğer eğitim içerikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara!