Ataşehir

Jel Tırnak Eğitimi

Anasayfa » Şablonlu Jel Tırnak Eğitimi

Jel tırnak eğitimi, tüm dünyada yaygınlaşan Türkiye’de de oldukça popüler olan güzellik ve kozmetik eğitim konularından biridir. Kalıcı oje, manikür pedikür işlemler, protez tırnak uygulamalarına ve nail arta olan ilgi zamanla artmıştır. Böylece güzellik merkezleri ve çalışma alanları da genişlemiştir. Bütün bu gelişmeler güzellik ve kozmetik sektöründe farklı kategorilerin ortaya çıkmasına öncülük etmiştir. Böylece güzellik alanında çalışmak isteyen kişilere yeni iş kapıları açılmıştır.

Günümüzde cilt bakımı, el ayak bakımı ve güzellik merkezleri alınacak iyi ve profesyonel bir eğitimin sonrasında meslek sahibi olmak isteyen kişiler için iyi bir fırsat haline gelmiştir. Lyuba Nail Akademi alanında uzman kadrosu ve eğitmenleriyle gelecek dönemlere güzellik sektöründe uzman kişiler yetiştirmek amacıyla eğitimlere başlamıştır. Ek olarak, birçok alanda eğitim veren Lyuba Nail Akademi tarafından jel tırnak kursu İstanbul ili içinde isteyen kişilere katılım imkanı sağlamaktadır.

Galeri

Lyuba Nail Akademi olarak verilecek olan protez tırnak eğitimi, alan genelinde ve özelinde bilgiler sunmanın yanında pratikte de test edilebilecek, uygulamalı öğrenme imkanı sağlar. Protez tırnak eğitimlerimizde canlı model kullanılarak, öğrendiklerinizi ve el yeteneğinizi geliştirmek için fırsat tanınır. Böylelikle iş hayatında uygulama yaparken kullanılacak püf noktaları edinmek ve iyi sonuçlar elde etmek kolaylaşır. Daha estetik ve sağlıklı bir uygulama yapılması, kullanıcı memnuniyeti kazanılması için profesyonel bir eğitim sürecinden geçilmesi gerekir. Lyuba Nail Akademi tarafından verilen jel tırnak eğitimi işlem öncesinde ve sonrasında karşılaşılacak durumlara kişileri hazırlıklı hale getirir.

Jel Tırnak Nedir?

Jel tırnak uygulamasını genel kullanımda protez tırnak olarak da adlandırabiliriz. Tırnak yapısı küçük olan, tırnak yeme problemi yaşayan, bu nedenle tırnak anatomisi bozulmuş ya da tırnakları uzamayan, çabuk kırılan kişilere daha estetik bir tırnak yapısı kazandırmak için uygulanır. Tırnak üzerine eklenen jel, polijel, akrijel veya jel tırnak gibi malzemeler ile tırnağa uzunluk ve şekil verilir. Protez tırnak uygulaması ile istenilen tırnak uzunluğu ayarlanır ve tercih edilen şekillerde tırnak görünümü elde edilir. Jel tırnağın yaklaşık olarak 1 ay kalıcılık süresi bulunur.

Ne Dediler?
ilknur güler
ilknur güler
2022-12-10
Çok profesyonel ve tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir salon. Lyuba Hanım hiç üşenmeden saatlerce bir el üzerinde çalışıyor ve asla siz tamamiyle tatmin olmadan bırakmıyor.
Ece Köklü
Ece Köklü
2022-09-16
Spa kalitesinde, inanılmaz bilgili ve becerili uzman deneyimiyle, problemli tırnak iyileştirmesi, manikür, pedikür, kalıcı tırnak/oje süsleme hizmetlerinden (çok zor beğenen biri olarak) aşırı memnunum. Tertemizler, ayrıntıya özen gösteriyorlar ve salonda servis alırken birikimleriyle, kendinizi “doğru yerdeyim” kanaatine erdiren, donanımlı sohbetlerleriyle çok tatlılar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Yasemin
Yasemin
2022-08-26
Yabancısı olduğum semtte manikür pedikür arayışına girerken burdaki yorumlara dayanarak tercih ettiğim ve pişman olmadığım yer. Gerek Lyuba hanıma gerekse tırnaklarıma jel tırnak işlemini uygulayan Lena hanıma müşterilerine gösterdikleri ilgiden ve sağladıkları memnuniyetten ayrıca işindeki ciddiyet ve profesyonellikten ötürü burdan tekrar teşekkür ederim.
Neslihan Yalçınkaya
Neslihan Yalçınkaya
2022-08-13
Bu mekanı internetten keşif ettim ve çok memnun kaldım güler yüzleri ve profesyonel hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim pedikürden çok memnun kaldım.
Merve ATA
Merve ATA
2022-08-13
Çok memnun kaldık tavsiye ederim bence bu sektörde en iyiler 👏🏻🫶
Meryem Ekşi Erdil
Meryem Ekşi Erdil
2022-08-02
Tırnak yeme sorunumu luba hanım çözüyor. Ona çok teşekkür ederim. Her seferinde beni mutlu ederek yolluyor
ASLIHAN ATALAY
ASLIHAN ATALAY
2022-06-07
İlk deneyimimdi, benden önceki kişiler gibi güzel bi geri bildirim bırakacağımı umarak gittim ve aşırı memnun kaldım. Hem alakaları, hem profesyonellikleri, hızları, bebekli bir misafir olmama rağmen anlayışları için hem Lena hem de Luba hanıma çok teşekkür ederim 🙏🏼♥️ jel tırnak ve manikür yaptırdım, bir sonraki ziyaretimi de batık tırnak tedavisi için alacağım 🥰 iyi ki sizi buldum yahu 🥳🥳
Tülin BULUR
Tülin BULUR
2022-04-04
Aldığım tüm hizmetlerde çok memnun kaldığım işletme 🙏 Lyuba hanım gerçekten çok profesyonel ve işinde gerçekten uzman.. özellikle medikal pedikür konusunda çok memnunum. Batık tırnakların gerçekten artık hiç batmıyor 😅 Ellerimiz ve ayaklarımız ona emanet 🥳
Naciye Akkaya
Naciye Akkaya
2022-03-12
Çok memnunum, hem güler yüzlüler hem profesyonel. Gözünüz kapalı guvenip gidebilirsiniz! Teşekkürler luba!

Uygulama yapılan malzemeler çeşitlilik gösterir. Akrilik ya da jel tırnak uygulaması tercih edilebilir. Akrilik protez tırnak uygulaması daha yoğun, macun kıvamında ve serttir. Jel tırnak uygulanasında kullanılan jel daha az yoğun ve esnektir. Her iki uygulama da tip takma tekniği ya da şablon tekniği ile yapılabilir. İşlem öncesinde tırnağın ölü deriden arındırılması ve şekil verilmesi gerekir.  Doğru bir jel tırnak uygulaması yapabilmek adına kuru manikür işlemi yapılır. Böylece tırnak kuru manikür ile ölü derilerden arındırılır.

Klasik manikür yerine kuru manikür tercih edilmesinin nedeni hem daha hızlı sonuç almak hem de cuticle dediğimiz etleri daha az tahriş etmektir. Jel tırnak ile şekil verme işlemi bittikten sonra istediğiniz renk ile tırnağınızın üzerine kalıcı oje uygulaması yapılır. Nail art olarak adlandırılan yöntemle tırnak üzerine şekil ve resim çizilebilir. İşlemi gerçekleştirebilmek için profesyonel olarak protez tırnak kursu eğitimi almak gerekir. Jelin kalınlığını ayarlamak, jele istenilen şekli vermek uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Lyuba Nail Akademi, el ve ayak uzmanları yetiştirmek amacıyla bu alanda profesyonel eğitimler vermektedir.

İlgili Yazılar

Lyuba Nail Akademi Jel Tırnak Eğitimi İçeriği

Lyuba Nail Akademi jel tırnak eğitimi için pek çok farklı konunun yer aldığı bir eğitim programı tasarlamıştır. Jel tırnak eğitimi:

  • Müşteri karşılama ve uğurlama,
  • Jel tırnak işlemini uygulamak için salon hazırlığı ve hijyenin sağlanması,
  • Jel tırnak uygulaması esnasında oluşabilecek durumlar,
  • Jel tırnak uygulamasına hazırlık aşamaları,
  • Jel tırnak yapımında kullanılacak malzemelerinin tanımı, malzeme ve ekipmanları kullanım yöntemleri,
  • Jel tırnak teknikleri,
  • Jel tırnak uygulaması esnasında ve uygulama sonrasında dikkat edilecek hijyen kuralları ile ilgili bilgileri içermektedir.

Yüz yüze gerçekleştirilecek jel tırnak eğitimi İstanbul’da yaşayan katılımcılar için uygundur. Ayrıca Nailyuba’da teke tek olacak şekilde eğitim amaçlı jel tırnak uygulaması yapılmaktadır. Katılımcılara kurs sonunda Lyuba Nail Akademi tarafından hazırlanmış eğitim bitirme sertifikası verilecektir.

Lyuba Nail Akademi Jel Tırnak Eğitimi Fiyatları 

Lyuba Nail Akademi, kendi bünyesinde gerçekleştireceği jel tırnak yapımı eğitimi içeriğini, teorik ve pratik kazanç sağlayacak şekilde oluşturmuştur. Kurs içeriği sadece jel tırnak eğitimi bilgisinden oluşmamaktadır. Aynı zamanda eğitimi alan kişilere farklı alanlarda bilgi aktarımı ve çalışma hayatı boyunca kişilere yardımcı olacak temel konuları da içerir. Bünyesinde pek çok farklı eğitimi barındıran Lyuba Nail Akademi, fiyatları eğitim içeriklerine göre belirlemektedir. Bu eğitimler birbiriyle bağlantılı eğitimlerdir. Örneğin, tırnak işlemlerinde manikür pedikür en temel uygulamalardır ve tırnak işlemlerinin genelinde yapılır. Bu yüzden manikür pedikür yapımını bilmeden diğer adımlara geçmek profesyonel sonuçlar elde etmenin önüne geçecektir. Jel tırnak kurs fiyatları, merkezde bulununan işlemler ve diğer eğitim programları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara!