lioubov tchernova kimdir

Biyografi

Lioubov Tchernova 1980 yılında Tataristan’ın Kazan şehrinde doğdu. 2001 yılında ticari amaçlar ile Türkiye İstanbul’a geldi ve müstakbel eşi ile tanıştı. Evliliği sırasında iki oğlu oldu. 2011 yılında tırnakla ilgili kariyerine başladı. 10 yıl içerisinde Kazan, Kiev, Antalya, İzmir, İstanbul şehirlerinde yerlilerin ve yabancıların düzenlediği birçok eğitimi bitirdi. 2017 yılında 2 yıllık Türkiye’nin mesleki estetisyen okulunu bitirdi. Buradan kazandığı diploma ile kendi iş yerini açmaya ve eğitim hizmeti vermeye hak kazandı. 2021 yılında tırnak üzerine olan kendi dükkanını açtı. Salonunda kendisi de çalışmaya devam ederken bir yandan öğrencilerine tırnak üzerine eğitim veriyor.

Temiz ve titiz.

Salonumuzun temizliğinde ve kullandığımız aletlerde steri olmasına büyük önem veriyoruz. Aynı zamanda yaptığımız uygulamalarda de temiz ve kusursuz iş çıkarmaya çalışıyoruz.

Her zaman pozitif.

Salonumuzda her zaman pozitif ve sıcak ortamız bulunmaktadır. Ondan dolayı değerli müşterilerimiz sadece uygulamaya değil, aynı zamanda rahatlamaya ve pozitif enerji almaya geliyorlardır. Ana hedefimiz müşterinin memnuniyetidir….

Kurucumuz Lioubov Thcernova

WhatsApp
Hemen Ara!