Tırnak Dizaynı

Hoşgeldiniz! Tırnaklarınızın güzelliği ve sağlığı bizim için çok önemlidir. Tırnaklarınızın estetiğini artırmak ve sağlıklı kalmasını sağlamak için tırnak dizaynı hizmetimizle hizmetinizdeyiz. Yaratıcı ve özgün tasarımlarımızla tırnaklarınızı göz alıcı bir şekilde süsleyebiliriz. Tırnaklarınızın sağlığını korumak için kaliteli ürünler kullanıyoruz ve hijyenik bir ortamda hizmet veriyoruz.

Uzman ekibimiz, tırnaklarınızın şekil ve boyutlarına uygun olarak özelleştirilmiş bir tırnak dizaynı deneyimi sunmak için burada. Eğitimli personelimiz, size en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak güncellenen teknikler kullanır. Tırnaklarınızın görünümünü ve sağlığını artırmak için hemen bizimle iletişime geçin ve randevunuzu ayırtın.

Her zaman pozitif.

Salonumuzda her zaman pozitif ve sıcak ortamız bulunmaktadır. Ondan dolayı değerli müşterilerimiz sadece uygulamaya değil, aynı zamanda rahatlamaya ve pozitif enerji almaya geliyorlardır.

Müşteri Yorumları

"ilk defa deneyimledigim fakat bundan sonra surekli gidecegim bir yer oldu burasi. islemimi yapan Lena hanim cok kibar ve misafirperver birisi. kendisine buradan tekrar tesekkur ediyorum. Lyuba hanim da cok tatli ve samimi biri. islerini severek yapan, deneyimli, bu isin egitimini almis kisiler. aklinizda soru isareti kalmadan guvenle oturabilirsiniz karsilarina. bir sonraki randevu planimizi yaptik bile. iyi ki varsiniz, cok tesekkur ederim."
Betül Gümüş
"Her ay geliyorum tertemiz el ve ayak tirnaklariyl cikiyorum. Normalde tirnaklarim uzamazdi ve hemen kirilirdi ama lyuba hanimin yaptigi gel tirnak sayesinde neredeyse 1 yildir kirilmadan uzun tirnak kullanabiliyorim ve surdugu gel ve kalici ojeler asla cikmiyor soyulmuyor. Su ana kadar geldigim en iyi nail art mekani kesinlikle oneriyorum. Kaliteli, ilgili ve guler yuzlu hizmet 🙂 "
Hazal yalcin

Öne Çıkanlar

Yapmış olduğumuz calışmalarımızdan bazı görseller aşağıdadır:

Temiz ve titiz

Salonumuzun temizliğinde ve kullandığımız aletlerde steri olmasına büyük önem veriyoruz. Aynı zamanda yaptığımız uygulamalarda de temiz ve kusursuz iş çıkarmaya çalışıyoruz.

WhatsApp
Hemen Ara!