Ayak Tırnak Mantarı

Hoşgeldiniz! Ayak tırnak mantarı, ayak tırnaklarında kalınlaşma, sararma ve çatlama gibi belirtilerle kendini gösteren bir enfeksiyondur. Bu rahatsızlık, ayaklarınızın estetiğini bozmasının yanı sıra, aynı zamanda rahatsızlık ve acıya da neden olabilir. Neyse ki, biz burada ayak tırnak mantarı sorunlarına çözüm sunmak için varız.

Uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve özel tedavi planlarımızla ayak tırnak mantarı enfeksiyonlarını hızlı ve etkili bir şekilde tedavi ediyoruz. Ayrıca, ayaklarınızın sağlığına dair size bilgi ve öneriler sunuyoruz. Ayak tırnak mantarı problemleriyle ilgili endişeleriniz için bizimle iletişime geçin. Randevu almak için hemen bizi arayın ve ayaklarınızın sağlığı için ilk adımı atın.

Her zaman pozitif.

Salonumuzda her zaman pozitif ve sıcak ortamız bulunmaktadır. Ondan dolayı değerli müşterilerimiz sadece uygulamaya değil, aynı zamanda rahatlamaya ve pozitif enerji almaya geliyorlardır.

Müşteri Yorumları

"ilk defa deneyimledigim fakat bundan sonra surekli gidecegim bir yer oldu burasi. islemimi yapan Lena hanim cok kibar ve misafirperver birisi. kendisine buradan tekrar tesekkur ediyorum. Lyuba hanim da cok tatli ve samimi biri. islerini severek yapan, deneyimli, bu isin egitimini almis kisiler. aklinizda soru isareti kalmadan guvenle oturabilirsiniz karsilarina. bir sonraki randevu planimizi yaptik bile. iyi ki varsiniz, cok tesekkur ederim."
Betül Gümüş
"Her ay geliyorum tertemiz el ve ayak tirnaklariyl cikiyorum. Normalde tirnaklarim uzamazdi ve hemen kirilirdi ama lyuba hanimin yaptigi gel tirnak sayesinde neredeyse 1 yildir kirilmadan uzun tirnak kullanabiliyorim ve surdugu gel ve kalici ojeler asla cikmiyor soyulmuyor. Su ana kadar geldigim en iyi nail art mekani kesinlikle oneriyorum. Kaliteli, ilgili ve guler yuzlu hizmet 🙂 "
Hazal yalcin

Öne Çıkanlar

Yapmış olduğumuz calışmalarımızdan bazı görseller aşağıdadır:

Temiz ve titiz

Salonumuzun temizliğinde ve kullandığımız aletlerde steri olmasına büyük önem veriyoruz. Aynı zamanda yaptığımız uygulamalarda de temiz ve kusursuz iş çıkarmaya çalışıyoruz.

WhatsApp
Hemen Ara!