Ayak Nasır Bakımı

Hoşgeldin! Ayak nasırları, herhangi bir yaşta herkesi etkileyebilen bir problemdir. Bu nedenle, ayaklarınızın sağlığına özen göstermek önemlidir. Ayak nasırlarınızı profesyonel ekibimizle güvenli ve etkili bir şekilde tedavi ediyoruz. Ayaklarınızın ihtiyaçlarına uygun olarak, özel olarak hazırlanmış tedavi planları sunuyoruz. Ayrıca, ayaklarınızın bakımını yapmak ve nasırların tekrar oluşmasını önlemek için size önerilerde bulunuyoruz.

Randevu almak için hemen bizi arayın ve ayak nasırlarınızı güvenle tedavi edin. Ayaklarınızı sağlıklı tutmak için doğru bakımı yapmak önemlidir. Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, ayaklarınızın bakımı için en iyi hizmeti sunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve sağlıklı ayaklarınız için ilk adımı atın.

Her zaman pozitif.

Salonumuzda her zaman pozitif ve sıcak ortamız bulunmaktadır. Ondan dolayı değerli müşterilerimiz sadece uygulamaya değil, aynı zamanda rahatlamaya ve pozitif enerji almaya geliyorlardır.

Müşteri Yorumları

"ilk defa deneyimledigim fakat bundan sonra surekli gidecegim bir yer oldu burasi. islemimi yapan Lena hanim cok kibar ve misafirperver birisi. kendisine buradan tekrar tesekkur ediyorum. Lyuba hanim da cok tatli ve samimi biri. islerini severek yapan, deneyimli, bu isin egitimini almis kisiler. aklinizda soru isareti kalmadan guvenle oturabilirsiniz karsilarina. bir sonraki randevu planimizi yaptik bile. iyi ki varsiniz, cok tesekkur ederim."
Betül Gümüş
"Her ay geliyorum tertemiz el ve ayak tirnaklariyl cikiyorum. Normalde tirnaklarim uzamazdi ve hemen kirilirdi ama lyuba hanimin yaptigi gel tirnak sayesinde neredeyse 1 yildir kirilmadan uzun tirnak kullanabiliyorim ve surdugu gel ve kalici ojeler asla cikmiyor soyulmuyor. Su ana kadar geldigim en iyi nail art mekani kesinlikle oneriyorum. Kaliteli, ilgili ve guler yuzlu hizmet 🙂 "
Hazal yalcin

Öne Çıkanlar

Yapmış olduğumuz calışmalarımızdan bazı görseller aşağıdadır:

Temiz ve titiz

Salonumuzun temizliğinde ve kullandığımız aletlerde steri olmasına büyük önem veriyoruz. Aynı zamanda yaptığımız uygulamalarda de temiz ve kusursuz iş çıkarmaya çalışıyoruz.

WhatsApp
Hemen Ara!