Ayak Batık Bakımı

Hoşgeldiniz! Ayak batıkları, ayak tırnaklarının yanında veya altına doğru büyümesi sonucu ortaya çıkan ağrılı bir durumdur. Bu problemin oluşmasının birçok nedeni olabilir ve yanlış ayakkabı seçimi, yanlış tırnak kesimi veya genetik faktörler bunlardan bazılarıdır. Ancak, ayak batıkları tedavi edilebilir ve biz de burada size yardımcı olmak için hazırız. Ayak batıklarınızı güvenli ve etkili bir şekilde tedavi ediyoruz ve ayaklarınızın bakımını yapmak için size önerilerde bulunuyoruz.

Uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve özel tedavi planlarımızla, ayaklarınızın bakımı için en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayak batığı probleminizle ilgili endişelerinizi bize danışabilirsiniz. Randevu almak için hemen bizi arayın ve ayaklarınızın sağlığını korumak için ilk adımı atın.

Her zaman pozitif.

Salonumuzda her zaman pozitif ve sıcak ortamız bulunmaktadır. Ondan dolayı değerli müşterilerimiz sadece uygulamaya değil, aynı zamanda rahatlamaya ve pozitif enerji almaya geliyorlardır.

Müşteri Yorumları

"ilk defa deneyimledigim fakat bundan sonra surekli gidecegim bir yer oldu burasi. islemimi yapan Lena hanim cok kibar ve misafirperver birisi. kendisine buradan tekrar tesekkur ediyorum. Lyuba hanim da cok tatli ve samimi biri. islerini severek yapan, deneyimli, bu isin egitimini almis kisiler. aklinizda soru isareti kalmadan guvenle oturabilirsiniz karsilarina. bir sonraki randevu planimizi yaptik bile. iyi ki varsiniz, cok tesekkur ederim."
Betül Gümüş
"Her ay geliyorum tertemiz el ve ayak tirnaklariyl cikiyorum. Normalde tirnaklarim uzamazdi ve hemen kirilirdi ama lyuba hanimin yaptigi gel tirnak sayesinde neredeyse 1 yildir kirilmadan uzun tirnak kullanabiliyorim ve surdugu gel ve kalici ojeler asla cikmiyor soyulmuyor. Su ana kadar geldigim en iyi nail art mekani kesinlikle oneriyorum. Kaliteli, ilgili ve guler yuzlu hizmet 🙂 "
Hazal yalcin

Öne Çıkanlar

Yapmış olduğumuz calışmalarımızdan bazı görseller aşağıdadır:

Temiz ve titiz

Salonumuzun temizliğinde ve kullandığımız aletlerde steri olmasına büyük önem veriyoruz. Aynı zamanda yaptığımız uygulamalarda de temiz ve kusursuz iş çıkarmaya çalışıyoruz.

WhatsApp
Hemen Ara!